https://www.kid.com.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/283202aktualizacja_wapro.jpgAktualizacja programów Asseco WAPRO
https://www.kid.com.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/621981smsapi_980_400.jpgWysyłanie SMS z bazy programu magazynowego WF-Mag
https://www.kid.com.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/923038kid_centrum_serwisowe_asseco.jpgKiD - Autoryzowane Centrum Serwisowe Asseco WAPRO
https://www.kid.com.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/332480kid_filary.jpgKiD - Inżynieria IT

Aktualizacja programów Asseco WAPRO

Już są dostępne najnowsze (7.90.0) wersje programów Asseco WAPRO.
Aktualizacje można zamawiać dla programów magazynowych WF-Mag, księgowych WF-FaKir i WF-KaPeR, kadrowych WF-GANG.
Aktualna wersja to: - możliwość bezpłatnych aktualizacji przez najbliższe 12 miesięcy, - dostęp do bezpłatnej pomocy technicznej (HELPDESK); - współpraca z dodatkami do programów.

Wysyłanie SMS z bazy programu magazynowego WF-Mag

Możesz wysyłać SMS'y z programu WF-Mag.

KiD - Autoryzowane Centrum Serwisowe Asseco WAPRO

KiD otrzymało status Autoryzowanego Centrum Serwisowego oprogramowania Asseco WAPRO.
Jest to potwierdzenie naszych kompetencji dotyczących wdrożeń programów Asseco WAPRO, wspomagających zarządzanie w przedsiębiorstwach. Status, jaki osiągnęliśmy, daje naszym obecnym i przyszłym Klientom, gwarancję, że nasi specjaliści posiadają odpowiednie kwalifikacje (potwierdzone kursami autoryzacyjnymi).

KiD - Inżynieria IT

Usługi informatyczne, Outsourcing IT (opieka informatyczna firm, stałe umowy serwisowe, wdrożenia systemów informatycznych) - Wdrożenia programów ERP (wdrożenia programów magazynowych, handlowych, księgowych, kadrowych) - Sprzedaż sprzętu komputerowego (pełna gama sprzętu informatycznego i oprogramowania) - Projekty autorskie (Urządzenia i oprogramowanie tworzone na zamówienie)

Aktualizacja programów Asseco WAPRO Wysyłanie SMS z bazy programu magazynowego WF-Mag KiD - Autoryzowane Centrum Serwisowe Asseco WAPRO KiD - Inżynieria IT
KiD - Kompetencje i Doświadczenie – to nas wyróżnia! PDF Drukuj

Kompetencje - KiD to zespół specjalistów z różnych obszarów informatyki, dzięki czemu możemy kompleksowo realizować potrzeby naszych Klientów. Wiedza naszych inżynierów zapewnia sukces przy wdrażaniu zaawansowanych i nowoczesnych technologii informatycznych. Jako integrator systemów informatycznych posiadamy cztery filary naszej działalności:

 • sprzedaż sprzętu komputerowego,
 • wdrożenia oprogramowania wspomagającego zarządzanie firmą,
 • usługi informatyczne, outsoucing IT
 • projekty autorskie

Portfolio naszych rozwiązań jest bardzo bogate, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Doświadczenie - Firma informatyczna KiD istnieje od 1989 roku. Przez ten czas zdołaliśmy zgromadzić wokół siebie dużą grupę klientów doceniających naszą wiedzę i zaangażowanie. Dzięki długoletniej praktyce realizujemy projekty tylko w oparciu o sprawdzone rozwiązania czołowych producentów sprzętu i oprogramowania oraz według sprawdzonych modeli biznesowych. Oferta KiD skierowana jest głównie do małych i średnich firm ze wszystkich obszarów działalności gospodarczej i sektora publicznego. Wśród naszych klientów nie brakuje też dużych przedsiębiorstw o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym.

Elastyczność, to nasza mocna strona. U nas nie istnieją korporacyjne procedury, których nie da się zmienić. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dostosowujemy się do jego potrzeb.

Szybkość, takiej reakcji oczekuje każdy klient. I właśnie na taką reakcję może liczyć ze strony naszej firmy. Zapewniamy natychmiastowy kontakt telefoniczny i zdalny naszych specjalistów oraz szybkie wizyty w miejscu instalacji sprzętu. Firmy, które z nami współpracują są pewne, że ich infrastruktura IT jest bezpieczna, a ich biznes nie jest narażony na długotrwałe przestoje.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

 
11 Gru 2013
Nowa wersja Integratora WF-Mag ze sklepami internetowymi.

Integrator WF-Mag i sklepów internetowych

Integrator firmy KiD umożliwia połączenie systemu magazynowo - handlowego WF-Mag ze sklepami internetowymi pracującymi na różnych platformach. Dzięki naszej aplikacji w łatwy sposób prześlesz produkty do sklepu internetowego lub zaimportujesz je ze sklepu do systemu magazynowego Wf-Mag. Integrator daje możliwość eksportu informacji o stanach magazynowych, cenach produktów, modyfikację opisów artykułów, dodawanie zdjęć, pobieranie zamówień, aktualizowanie statusów zamówień, dodawania nowych kontrahentów.

Przy pomocy jednej aplikacji program magazynowy WF-Mag będzie mógł się synchronizować z wieloma sklepami internetowymi.

Więcej...
25 Lis 2013
Kompleksowe rozwiązanie 3 w 1

Program magazynowy WF-Mag oraz dwie stworzone przez nas aplikacje to kompleksowa propozycja dla firm prowadzących sprzedaż internetową. Polecany przez nas trójpak, to pakiet korzyści dla firm, które chcą usprawnić proces sprzedaży internetowej oraz obsługi logistycznej.

 • WF-Mag - program magazynowo handlowy.
 • iStore oraz WFM Connector - sklep internetowy wraz z aplikacją do wymiany danych z programem magazynowym WF-Mag.
 • 7 BUSINESS SHIP CONTROL - platforma integrująca WF-Mag z systemem firmy kurierskiej Siódemka.

Kupując, proponowany przez nas pakiet 3 w 1 możesz skorzystać z atrakcyjnych rabatów.

Więcej...
28 Paź 2013
Nowa wersja programu ILUO Biznes

Dostępna jest nowa wersja oprogramowania magazynowego ILUO Biznes. Program w najnowszej odsłonie (3.0.7xx), wprowadza wiele nowych funkcjonalności i udogodnień dla jego użytkowników. Do najważniejszych należą:

 • kategorie i parametry dodatkowe towarów
 • pełna obsługa "rozmiarówki" (np. kolory, fasony, rozmiary - struktura w pełni definiowalna)
 • CRM Start - dostępny od wersji PREMIUM (synchronizacja wydarzeń z Microsoft Outlook oraz Google)
 • pełne uprawnienia oraz konfiguracja synchronizacji przy pracy offline
 • integracja z systemami Symfonia FK* i Ramzes*

*) zastrzeżony znak towarowy

Pełny opis zmian w naszym serwisie: www.iluo.info

Więcej...
14 Paź 2013
WFMSMS - wysyłanie SMS-ów z programu WF-Mag

Wysyłanie sms'ów z programu magazynowego WF-Mag

Współpraca WF-Mag z SMSAPI to:

 • powiadomienia o stanie realizacji zamówień
 • powiadomienia o wysyłce towarów
 • informacja o płatnościach
 • realizacja kampanii marketingowych
 • realizacja akcji informacyjnych

To tylko kilka przykładów zastosowania aplikacji WFMSMS. Program, korzystając z numerów telefonicznych zapisanych w bazie WF-Mag wysyła SMS'y za pośrednictwem usługi SMSAPI.

Więcej...
22 Paź 2012
WFM Connector - integrator WF-Mag i platformy iStore.pl

WFM Connector - integrator systemu magazynowego WF-Mag z platformą e-commerce

Prezentujemy funkcjonalność WFM Connector – aplikacji integrującej sklep internetowy z programem WF-Mag, którą stworzyliśmy dla iStore.pl, platformy sklepowej Grupy Allegro.

WFM Connector jest rozwiązaniem, które pozwala w dużej mierze zautomatyzować obsługę sklepu internetowego. Pozwala na działającą w tle aktualizację wszystkich najważniejszych danych produktowych w sklepie i import zamówień do programu handlowo-magazynowego WF-Mag. Aplikacja WFM Connector umożliwia automatyczną synchronizację danych pomiędzy WF-Mag a sklepem iStore.pl. Program ma funkcjonalność usługi uruchamiającej się z systemem operacyjnym i działającej w tle, synchronizującej dane cyklicznie co jakiś czas.

Więcej...
10 Sie 2012
Nasz nowy sklep internetowy

www.programydlafirm.abstore.pl

Sklep internetowy abStore - integracja z programem magazynowym WF-MagPowyższy adres, to nasz nowy sklep internetowy. Sklep www został stworzony w oparciu o nowy produkt Asseco Business Solutions, platformę e-commerce abStore.

Sklep internetowy abStore jest całkowicie zintegrowany z systemem magazynowym WF-Mag.

Dzięki takiej integracji, firmy, które są użytkownikami oprogramowania magazynowego WF-Mag (wszystkie dostępne wersje systemu magazynowego WF-Mag: Start, Biznes, Prestiż, Prestiz Plus), mogą w łatwy i szybki sposób zbudować swój dodatkowy kanał sprzedaży. A co najważniejsze, w prosty sposób nim zarządzać.

Firma KiD posiada już status Autoryzowanego Serwisu abStore.
Możemy więc oferować ten nowy produkt Asseco oraz pomagać w jego wdrożeniach.

A jak wyglada sklep internetowy abstore, zobacz na naszym przykladzie: www.programydlafirm.abstore.pl

Sklep internetowy www.programydlafirm.abstore.pl dedykowany jest oprogramowaniu ERP oraz gamie sprzętu, które do funkcjonowania takich systemmów jest niezbędne. Asortyment sklepu będziemy powiekszali każdego dnia o nowe produkty i usługi.

Zapraszamy.

Więcej...
19 Lip 2012
Cyberoam - bezpieczeństwo małych sieci

Bezpieczeństwo sieci informatycznej - urządzenia Cyberoam

Niewielkie firmy lub organizacje, często chroniąc swoje zasoby informatyczne, ograniczają się jedynie do zastosowania firewalla i programu antywirusowego. Takie postępowanie w dobie dzisiejszych zagrożeń wydaje się co raz mniej skuteczne. W wyniku tego firmy są narażone na olbrzymią liczbę zagrożeń zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych.W naszej firmie możesz wypożyczyć i przetestować urządzenia do ochrony sieci komputerowych firmy Cyberoam.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Urządzenia Cyberoam CR15i, CR25ia i CR35ia potrafią w sposób kompleksowy zapewnić ochronę przed złożonymi atakami (łączą cechy różnych klas: wirusów, koni trojańskich, robaków sieciowych np. Blaster) włączając w to: malware, wirusy, spam, phishing, pharming. Bezpieczeństwo urządzeń Cyberoam oparte jest na unikalnej technologii dodawania tożsamości użytkowników do wszystkich polityk bezpieczeństwa definiowanych w urządzeniu. Chronią użytkowników w niewielkich biurach oraz zamiejscowych oddziałach przed zagrożeniami prowadzącymi do kradzieży i utraty danych.

Więcej...
12 Lip 2012
Nowe monitory EIZO

Monitor EIZO FlexScan EV2315W
Mamy już dostępne w naszej ofercie, dwa najnowsze monitory EIZO: EV2315 i EV2335. Te produkty, producenta specjalizującego się w dostarczaniu rozwiązań dla profesjonalistów (monitory graficzne, monitory do systemów medycznych), przeznaczone są jednak dla mniej wymagajacych odbiorców. Monitory EIZO EV2315 i EV2335 to monitory biurowe, posiadające liczne ciekawe rozwiązania, które będą szczególne przydatne w codziennej pracy.

Monitor EIZO FlexScan EV2335
W serii monitorów FlexScan EcoView wdrożono koncepcję „ekologicznego spojrzenia” EIZO – łącząc funkcje ergonomiczne i ekologiczne jednocześnie uzyskując mierzalne efekty ekonomiczne. Kompaktowa forma, elastyczna podstawka i oszczędne świetlówki LED sprawiają, że monitory z tej serii znakomicie się sprawdzą we wszelkich zastosowaniach biurowych: w punktach obsługi klienta, na giełdowym parkiecie, w placówkach administracji publicznej, ale również w domu.

Dotknij - Zobacz - Wypróbuj - Uwierz

Istnieje możliwość umówienia się na prezentację wybranych modeli monitorów EIZO, a nawet na wypożyczenie sprzętu, którym są Państwo zainteresowani.
W tym celu prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Więcej...
25 Cze 2012
7 Business Ship Control dla WF-Mag

Poniżej zamieszczamy film, będący krótką instrukcją obsługi modułu do współpracy programu magazynowego WF-Mag z systemem obsługi przesyłek firmy kurierskiej Siódemka.

O rozwiązaniu 7 Business Ship Control wspominaliśmy już kilka miesięcy temu na stronach naszego serwisu internetowego. Zachęcamy do zapoznania się z rozwiązaniem, które nasza firma wykonała na zlecenie firmy kurierskiej Siódemka - dowiedz się więcej o module...

Więcej...
18 Maj 2012
Backup Online iBard 24 nagrodzony!

Backup i archiwizacja danych

Aplikacja do wykonywania backupu i archiwizacji danych iBard24, którą od długiego czasu polecamy, zajęła pierwsze miejsce w rankingu PC WORLD. W najnowszym wydaniu tego magazynu zostaną opublikowane wyniki testów programów działających w chmurze, których zadaniem jest automatyczny backup danych.

Aplikacja iBard24 Backup Online została wyróżniona między innym za wygodne kreatory backupu, przydatne funkcje udostępniania plików. Jest to potwierdzenie opinii jaką mają o programie nasi liczni użytkownicy.

Artykuł ukaże się w czerwcowym wydaniu magazynu PC World. Więcej informacji znajdą Państwo w notce prasowej.

Więcej...

Projekty autorskie

https://www.kid.com.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/304689elektronika.pngElektronika
https://www.kid.com.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/758856programowanie.pngProgramy
https://www.kid.com.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/937463aplikacje_bazodanowe.pngBazy danych

Elektronika

- projektowanie urządzeń elektronicznych
- elektronika przemysłowa
- elektronika medyczna

Więcej...

Programy

- Tworzenie oprogramowania na zamówienie.
- Programy dla medycyny
- Analiza i przetwarzanie obrazu
Więcej...

Bazy danych

- aplikacje baz danych
- aplikacje www
- aplikacje biznesowe


Więcej...

Elektronika Programy Bazy danych

Outsourcing IT

https://www.kid.com.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/382132umowy_serwisowe.pngUmowy dla firm
https://www.kid.com.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/810323naprawa.pngNaprawa sprzętu

Umowy dla firm

- umowy serwisowe dla firm
- opieka nad sprzętem
- serwis oprogramowania


Więcej...

Naprawa sprzętu

- naprawa komputerów
- serwis drukarek
- naprawy notebooków


Więcej...

Umowy dla firm Naprawa sprzętu

Oprogramowanie

https://www.kid.com.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/566949wf_mag.pngMagazyn
https://www.kid.com.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/347897wf_fakir.pngKsięgowość

Magazyn

- programy magazynowe
- programy do faktur
- sprzedaż
- wdrożenia

Więcej...

Księgowość

- programy księgowe
- oprogramowanie dla firm
- programy dla biur rachunkowych

Więcej...

Magazyn Księgowość

Sprzedaż

https://www.kid.com.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/480204serwery.pngSerwery
https://www.kid.com.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/239984komputery.pngKomputery
https://www.kid.com.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/798908notebooki.pngNotebooki

Serwery

- Serwery i wyposażenie serwerowni.
- Macierze dyskowe.
- Systemy backupu i archiwizacji danych.
Więcej...

Komputery

- Komputery PC, Mac
- Monitory, projektory,
- Drukarki urządzenia wielofunkcyjne

Więcej...

Notebooki

- Notebooki
- Tablety
- Smartfony


Więcej...

Serwery Komputery Notebooki